Aktuálne akcie

Akcia BETON 2020 

Zobraziť betónovú kalkulačku

Podmienky akcie BETÓN 2019

Zľava 10% na vybrané triedy betónov z riečneho kameniva a zľava 10% na všetky triedy betónov z drveného kameniva platí pre všetkých malých aj veľkých odberateľov vrátane fyzických osôb.

Zľava sa aktivuje okamžite pri výpočte na online kalkulácii ceny a je už premietnutá do jednotkovej ceny za 1 m3  betónu.

Platnosť akcie: 1.4. 2019 – 30. 9. 2019

Maximálna vzdialenosť miesta dodania od betonárne Horný Hričov alebo Bánová - Bitarová je 50 km. Betonáreň Horný Hričov vyrába betóny z riečneho ako aj z drveného kameniva, betonáreň Bánová – Bitarová iba z drveného kameniva. Systém automaticky vyberá najbližšiu betonáreň na vybraný druh kameniva. Výpočet vzdialenosti može byť dodatočne upresnený. Na základe Vašej požiadavky a odobraného množstva betónu Vám vypracujeme individuálnu cenovú ponuku.

Odoslaná predbežná kalkulácia ceny nie je objednávkou, kalkulácia je nezáväzná pre obe strany. Po odoslaní kalkulácie vás bude kontaktovať náš pracovník a budú dohodnuté všetky náležitosti objednávky.

Pre odoslanie kalkulácie musíte vyplniť všetky kontaktné údaje (meno, e-mail, telefón). Odoslané údaje budú spracované v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov web stránky vph.sk.

NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU

Naši odborníci nájdu pre vás ideálne riešenie

kontaktujte nás

Formulár