História a naše služby

Spoločnosť VÁHOSTAV-SK-PREFA, s.r.o. so sídlom Horný Hričov 324, 013 42 Horný Hričov bola založená dňa 11.9. 2001 ako dcérska spoločnosť firmy VÁHOSTAV - SK, a.s.  Výroba betónových prefabrikátov a transportbetónu na prevádzke v Hornom Hričove má však dlhoročnú tradíciu, ktorá siaha až do roku 1964. 

V súčasnosti sa spoločnosť venuje spracovaniu a predaju betonárskej výstuži a prenájmu debnenia DOKA a PERI pre menšie stavby.

Odborné poradenstvo, výrobu a montáž ponúkame:

  • vo vysokej kvalite
  • v stanovenom termíne
  • za rozumnú cenu

Prefabrikované betónové konštrukcie sú ideálnym konštrukčným riešením pre veľkú časť objektov pozemných, ako aj inžinierskych stavieb. Naša spoločnosť VÁHOSTAV-SK-PREFA, s.r.o. vám ponúka kompletnú dodávku a montáž betónových prefabrikátov vrátane dopravy pre väčšinu typov pozemných a inžinierskych (mostných, cestných a vodohospodárskych) stavieb.

Spoločnosť VÁHOSTAV-SK-PREFA, s.r.o.  pôsobí na celom území Slovenska, ako aj v priľahlých prihraničných štátoch a jej výrobný proces je kontrolovaný Technickým a skúšobným ústavom stavebným n.o. so sídlom v Bratislave. Spoločnosť VÁHOSTAV-SK-PREFA, s.r.o. má taktiež zavedený Integrovaný manažérsky systém riadenia kvality vo všetkých jej činnostiach, vrátane ochrany životného prostredia, bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa noriem ISO 9001:2015, ISO:14001:2015 a OHSAS 18001:2007. Integrovaný manažérsky systém riadenia kvality je kontrolovaný spoločnosťou SGS Slovakia spol. s r.o., ktorá je dcérou nadnárodnej certifikačnej spoločnosti SGS Group Management, SA so sídlom vo Švajčiarsku. Výrobňa prefabrikátov v Hornom Hričove je vzdialená 10 km od Žiliny, je napojená na hlavnú diaľničnú sieť D1 Bratislava - Žilina - Košice, ako aj na hlavnú železničnú sieť Bratislava - Žilina - Košice cez vlastnú železničnú vlečku.

Tešíme sa na spoluprácu!

 

PREFA foto superhala2

NECHAJTE SI VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU

Naši odborníci nájdu pre vás ideálne riešenie

kontaktujte nás

Formulár

Z vašej IP adresy nie je možné použiť kontaktný formulár. Kontaktujte nás priamo, prosím.